Prihlásiť \/ 
x
alebo
x
x
Registrovať \/ 
x

alebo

Topánočkový blog

Nakúpte počas decembra, vráťte v januári 2024

Ako každý rok, tak aj tento sme si pre vás pripravili predvianočný darček v podobe akceptácie všetkých vratiek na tovar, na ktorý bola zrealizovaná objednávka od 1. decembra až do Vianoc, to je do 24. decembra 2023. Všetky produkty, ktoré ste zakúpili v tomto čase môžete bez udania dôvodu vrátiť až do 14. januára 2024.

V prípade, že sa neviete rozhodnúť o správnom darčeku nezúfajte! Môžete pre vašich blízkych zakúpiť darčekovú poukážku, ktorú môžu využiť aj na viacero nákupov počas jedného roka od jej zakúpenia.

Ako používať filter produktov podľa vnútornej dĺžky obuvi

Našim cieľom je prinášať pre zákazníkov neustále inovácie a zároveň uľahčovať nakupovanie a rozhodovanie o vhodnom výbere veľkosti obuvi. Z tohto dôvodu sme rozšírili náš filter o možnosť filtrovania obuvi nie len podľa konkrétného čísla obuvi, ale presne podľa vnútornej dĺžky konkrétnej obuvi. Čiže ak viete aká je dĺžka chodidla, prirátate k nemu požadovaný nadmerok (od - do) a tento rozmer zadáte do nášho filtra, zobrazia sa vám výsledky vyfiltrované presne podľa zadanej vnútornej dĺžky obuvi. Aby sme však priniesli komfort čo najvyšší, vo výsledkoch sa vám označí veľkosť, ktorá k danému rozmeru prislúcha.

Vrátenie balíka prostredníctvom DPD kuriéra priamo od vás

Nemáte nablízku výdajné miesto Packeta, či pobočku Pošty alebo len chcete ušetriť čas a chcete vrátiť Váš balík z pohodlia domova alebo práce? Ak je vaša odpoveď áno, využite našu službu vrátenia balíka prostredníctvom DPD kuriéra priamo z adresy, kde sa nachádzate.

Počas júla doprava ZADARMO!

Na všetky objednávky zrealizované počas júla 2023 poskytujeme dopravu na výdajné mieta Packeta, Alzabox a DPD Pickup na Slovensku ZADARMO! Toto platí pre objednávky v hodnote vyššej ako 25 €. Pre doručenie kuriérom zadarmo musí hodnota objednávky presiahnúť 60 €.

Benefit pre poistencov VšZP

V spolupráci s VšZP sme si pre vás pripravili výnimočnú akciu. Ak ste poistencom tejto poisťovne v ich aplikácii nájdete jedinečný zľavový kód na uplatnenie zľavy na obuv na našom eshope v hodnote 10%. Túto zľavu nie je možné uplatniť už na zľavnený tovar a nie je ju možné akokoľvek kombinvať s našim vernostným systémom. Viac informácii nájdete aj na www.vszp.sk

30% zľava na papučky a plátenky

Nakúpte si u nás aspoň jeden pár celoročnej obuvi a na plátenky alebo papučky získate automaticky zľavu vo výške 30%. Zľava sa vám uplatní v košíku a je platná od 4. do 10. mája 2023.

Novinka - Darčekové poukážky

Obdarujte seba alebo svojich najbližších darčekovým poukazom na nákup v našom eshope. Po zakúpení a zaplatení vám do emailu príde kód, kupónu spolu s informáciou o tom, ako kupón môžete uplatniť. Kupón platí jeden rok od jeho zakúpenia a je možné ho použiť na viacero objednávok až do jeho úplného vyčerpania. Kupón platí aj na náklady na dopravu.

Oslavujeme 5. narodeniny, oslávte ich s nami

Na všetky objednávky obuvi zrealizované od 13. do 19. marca 2023 poskytujeme DOPRAVU na Slovensko ZADARMO!*
Doprava zadarmo platí pri nákupe obuvi nad 20 €.

Ďalšie novinky už skladom!

Ako sme už dávnejšie avizovali, do ponuky nášho eshopu sme doplnili ďalšie novinky.
V kategórii capačky sme doplnili capačky na suchý zips od firmy Rak (Chester, Deborah,...), ale aj capačky na šnurovanie (Naďa, Solia, Matthew...), ktoré majú iný tvar špice ako klasické šnurovacie capačky (Candrama, Khairo, Matej...), ktoré mávame skladom už od našich začiatkov a priebežne dopĺňame.

JAR na eshope TOPANOCKY.EU bude plná noviniek!

Aj keď vonku to ešte len teraz začína vyzerať tak, že úraduje perinbaba, u nás v sklade a na eshope sa priestor zapĺňa jarnou obuvou.

Ako prvá k nám dorazila jarná kolekcia značky Protetika. V tejto kolekcii nájdete veľa barefoot modelov (Kimberley purple, Michael brown, ...), modelov so stielkou na podporu anatomickej klenby (Emily beige, Lary black,...), ale aj pár plátenných topánok (Roby brown, Roby denim, ...). Malou inováciou prešla barefoot podošva, ktorá už nemá stromčekový vzor. Podošva je rozbrázdená len na spodnej časti, časť na obvode topánok je hladká. Je pravdepodobné, že sa takýto typ podrážky sa tak rýchlo nezoderie.

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Topánočky.eu

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Pracovná doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Tlakomery-Microlife.sk

Okrem e-shopu Topánočky.eu prevádzkujeme e-shop Tlakomery-Microlife.sk, kde nájdete okrem tlakomerov aj iné produkty značky Microlife ako sú teplomery, inhalátory, vyhrievacie podušky, či iné produkty.

tlakomery microlife.sk

Slovak (Slovenčina)