Prihlásiť \/ 
x
alebo
x
x
Registrovať \/ 
x

alebo

Topánočkový blog

Oslavujeme 6. narodeniny, oslávte ich s nami

Na všetky objednávky obuvi zrealizované od 11. do 17. marca 2024 poskytujeme DOPRAVU na Slovensko ZADARMO!*
Doprava zadarmo platí pri nákupe obuvi nad 25 €.

Sme opäť prehľadnejší

Náš eshop sa snažíme neustále inovať. Len pred nedávnom sme spustili filtrovanie produktov podľa presne zadanej dĺžky stielky a teraz by sme vám nesmierne radi predstavili ďalšiu novinku. Táto novinka sa netýka samotného filtrovania produktov, ale informácii o produkte, ktoré sa zobrazujú priamo v ich náhľade. Pri každom produkte odteraz uvidíte vďaka jednoduchému piktogramu, či je daná topánka barefoot, s podporou klenby alebo je bez tejto podpory.

Hľadáme nového social media manažéra

Máš sociálne siete v malíčku? Vieš fotiť zaujímavé fotografie, natáčať pútavé videá, vytvárať reels? Si mamička na materskej, študent, či len máš kopu voľného času? Hľadáš niečo na čiastočný úväzok a chceš rozhodovať o tom, kedy prídeš do práce?

OBROVSKÝ KONCOROČNÝ VÝPREDAJ OBUVI 2023

Na koniec roka sme si pre Vás opäť pripravili obrovský koncoročný výpredaj obuvi!

Neváhajte a uchmatnite si svoju zľavu. Vo štvrtok 28. decembra 2023 dávame na všetku obuv zľavu vo výške 20%! Ale pozor, každým dňom sa výška zľavy znižuje, preto neváhajte a nakúpte čím skôr!

  • 28. december -20 % z ceny produktu
  • 29. december -15 % z ceny produktu
  • 30. december -10 % z ceny produktu
  • 31. december -5 % z ceny produktu
  • 28. - 31. december vybrané modely zľavy až do 50%

Nakúpte počas decembra, vráťte v januári 2024

Ako každý rok, tak aj tento sme si pre vás pripravili predvianočný darček v podobe akceptácie všetkých vratiek na tovar, na ktorý bola zrealizovaná objednávka od 1. decembra až do Vianoc, to je do 24. decembra 2023. Všetky produkty, ktoré ste zakúpili v tomto čase môžete bez udania dôvodu vrátiť až do 14. januára 2024.

V prípade, že sa neviete rozhodnúť o správnom darčeku nezúfajte! Môžete pre vašich blízkych zakúpiť darčekovú poukážku, ktorú môžu využiť aj na viacero nákupov počas jedného roka od jej zakúpenia.

Ako používať filter produktov podľa vnútornej dĺžky obuvi

Našim cieľom je prinášať pre zákazníkov neustále inovácie a zároveň uľahčovať nakupovanie a rozhodovanie o vhodnom výbere veľkosti obuvi. Z tohto dôvodu sme rozšírili náš filter o možnosť filtrovania obuvi nie len podľa konkrétného čísla obuvi, ale presne podľa vnútornej dĺžky konkrétnej obuvi. Čiže ak viete aká je dĺžka chodidla, prirátate k nemu požadovaný nadmerok (od - do) a tento rozmer zadáte do nášho filtra, zobrazia sa vám výsledky vyfiltrované presne podľa zadanej vnútornej dĺžky obuvi. Aby sme však priniesli komfort čo najvyšší, vo výsledkoch sa vám označí veľkosť, ktorá k danému rozmeru prislúcha.

Vrátenie balíka prostredníctvom DPD kuriéra priamo od vás

Nemáte nablízku výdajné miesto Packeta, či pobočku Pošty alebo len chcete ušetriť čas a chcete vrátiť Váš balík z pohodlia domova alebo práce? Ak je vaša odpoveď áno, využite našu službu vrátenia balíka prostredníctvom DPD kuriéra priamo z adresy, kde sa nachádzate.

Počas júla doprava ZADARMO!

Na všetky objednávky zrealizované počas júla 2023 poskytujeme dopravu na výdajné mieta Packeta, Alzabox a DPD Pickup na Slovensku ZADARMO! Toto platí pre objednávky v hodnote vyššej ako 25 €. Pre doručenie kuriérom zadarmo musí hodnota objednávky presiahnúť 60 €.

Benefit pre poistencov VšZP

V spolupráci s VšZP sme si pre vás pripravili výnimočnú akciu. Ak ste poistencom tejto poisťovne v ich aplikácii nájdete jedinečný zľavový kód na uplatnenie zľavy na obuv na našom eshope v hodnote 10%. Túto zľavu nie je možné uplatniť už na zľavnený tovar a nie je ju možné akokoľvek kombinvať s našim vernostným systémom. Viac informácii nájdete aj na www.vszp.sk

30% zľava na papučky a plátenky

Nakúpte si u nás aspoň jeden pár celoročnej obuvi a na plátenky alebo papučky získate automaticky zľavu vo výške 30%. Zľava sa vám uplatní v košíku a je platná od 4. do 10. mája 2023.

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Topánočky.eu

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Pracovná doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Tlakomery-Microlife.sk

Okrem e-shopu Topánočky.eu prevádzkujeme e-shop Tlakomery-Microlife.sk, kde nájdete okrem tlakomerov aj iné produkty značky Microlife ako sú teplomery, inhalátory, vyhrievacie podušky, či iné produkty.

tlakomery microlife.sk

Slovak (Slovenčina)