Prihlásiť \/ 
x
alebo
x
x
Registrovať \/ 
x

alebo

Sme opäť prehľadnejší

Náš eshop sa snažíme neustále inovať. Len pred nedávnom sme spustili filtrovanie produktov podľa presne zadanej dĺžky stielky a teraz by sme vám nesmierne radi predstavili ďalšiu novinku. Táto novinka sa netýka samotného filtrovania produktov, ale informácii o produkte, ktoré sa zobrazujú priamo v ich náhľade. Pri každom produkte odteraz uvidíte vďaka jednoduchému piktogramu, či je daná topánka barefoot, s podporou klenby alebo je bez tejto podpory.

Takúto informáciu sme síce už uvádzali pri produktoch, avšak nachádzala sa vždy len v detaile produktu a to na jeho samotnom konci. Teraz však už počas prezerania kategórii alebo hneď v úvode náhľadu sa dozviete informáciu o tom aký typ stielky daný produkt má. Ak v rýchlosti zabudnete, čo ktorý piktogram znamená, stačí na piktogram kliknúť a jeho popis sa vám zobrazí. Dúfame, že sme vás touto novinkou potešili a spríjemnili nakupovanie.

Piktogramy:

1   Produkt s podporou klenby
 2  Produkt bez podpory klenby
 3  Barefoot produkt

Komentáre (0)

K tomuto článku zatiaľ nie sú publikované žiadne komentáre

Komentujte

  1. Pridávate komentár ako hosť. Registrovať or prihlásiť sa do Vášho účtu.
0 Použitých znakov
Prílohy (0 / 3)
Share Your Location

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Topánočky.eu

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Pracovná doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Tlakomery-Microlife.sk

Okrem e-shopu Topánočky.eu prevádzkujeme e-shop Tlakomery-Microlife.sk, kde nájdete okrem tlakomerov aj iné produkty značky Microlife ako sú teplomery, inhalátory, vyhrievacie podušky, či iné produkty.

tlakomery microlife.sk

Slovak (Slovenčina)