Prihlásiť \/ 
x
alebo
x
x
Registrovať \/ 
x

alebo

Dr. Brown’s Hrnček s tvrdým náustkom 350 ml od 12 M modrý (TC21013)

Dr. Brown’s Hrnček s tvrdým náustkom 350 ml od 12 M modrý
Dr. Brown’s Hrnček s tvrdým náustkom 350 ml od 12 M modrý
Výrobca Dr.Browns

Tabuľka veľkostí topánok
Predajná cena5,80 €
Dostupnosť: SkladomDodáme do 3 pracovných dní


Preloader

350 ml od 12 mesiacov.
Odolný voči samovoľnému vyliatiu obsahu.
Jednoduché použitie a čistenie.

Použitie

Použitie a čistenie:
Rozloženie hrnčeka: Odstráňte z hrnčeka otočný vrchnák (Ak má hrnček držadlá, odstráňte ich.) Potiahnutím vyberte ventil z vrchnáku.
Čistenie: Pred použitím umyte všetky časti. Manipulujte s hrnčekom vždy s čistými rukami a na čistom povrchu. Po každom použití umyte všetky časti v horúcej vode s použitím saponátu a dôkladne opláchnite.
Všetky časti sú vhodné do umývačky riadu – pri umiestnení vo vrchnej časti.
Zloženie hrnčeka: Vsuňte ventil do otvorov vo vnútornej strane vrchnáku. (Ak má hrnček držadlá, umiestnite ich na hrnček). Naplňte hrnček požadovanou tekutinou alebo príkrmom. Uzavrite phrnček otočením vrchnáku tak, aby hladko zapadol.

Upozornenie

Upozornenia na zachovanie bezpečnosti a zdravia vášho dieťaťa: Výrobok má byť používaný len pod dohľadom dospelej osoby. Kontinuálne a dlhodobé sanie tekutín (najmä sladkých) môže spôsobiť zubný kaz. Pred kŕmením vždy skontrolujte teplotu nápoja v hrnčeku. Vždy používajte hrnček správne zložený spolu s ventilom, bez neho hrnček stráca svoju funkčnosť.
Náustok s ventilom musí byť čistý, v žiadnej časti nesmie byť akákoľvek prekážka. Po použití hrnček a všetky jeho časti ihneď umyte. Nepoužívajte na horúce tekutiny, či tekutiny sýtené oxidom uhličitým. Z dôvodu rizika nerovnomerného zahriatia a prehriatia sa neodporúča používať na ohrev tekutiny v hrnčeku mikrovlnnú rúru. Vyvarujte sa agresívnemu čisteniu akýchkoľvek častí, zabránite tak poškodeniu tesniacich povrchov. Nevyvárajte jednotlivé časti ani nepoužívajte mikrovlnnú rúru na ich sterilizovanie.
Skladujte v suchom prostredí mimo priameho slnečného žiarenia a tepla. Všetky časti, ktoré nepoužívate, uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím vždy skontrolujte, či nie sú jednotlivé časti opotrebované alebo poškodené. Aby sa predišlo riziku udusenia, pravidelne testujte pevnosť ventilu silným potiahnutím, či nevykazuje známky opotrebovania alebo či nemá trhliny. Ak je akákoľvek časť opotrebovaná, prasknutá alebo roztrhnutá, prestaňte ju ihneď používať a vyhoďte ju.
Počas používania hrnčeka nenechávajte dieťa bez dohľadu dospelej osoby, nedovoľte mu kráčať ani behať, nepoužívajte hrnček na tíšenie dieťaťa. Predĺžený kontakt dieťaťa s nápojmi pri pití mlieka, dojčenskej výživy, džúsu, alebo sladkých nápojov môže zapríčiniť alebo prispieť ku vzniku zubného kazu.
Ak máte pri kŕmení akékoľvek ťažkosti alebo otázky, kontaktujte pediatra.


Produkty, ktoré Vás môžu zaujímať

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Topánočky.eu

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Pracovná doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Tlakomery-Microlife.sk

Okrem e-shopu Topánočky.eu prevádzkujeme e-shop Tlakomery-Microlife.sk, kde nájdete okrem tlakomerov aj iné produkty značky Microlife ako sú teplomery, inhalátory, vyhrievacie podušky, či iné produkty.

tlakomery microlife.sk

Slovak (Slovenčina)