Prihlásiť \/ 
x
alebo
x
x
Registrovať \/ 
x

alebo

Dr. Brown's MILKFLOW zberač materského mlieka jednodielny silikónový (BF015)

 Dr. Brown's MILKFLOW zberač materského mlieka jednodielny silikónový (BF015)
 Dr. Brown's MILKFLOW zberač materského mlieka jednodielny silikónový (BF015)  Dr. Brown's MILKFLOW zberač materského mlieka jednodielny silikónový (BF015)
Dr. Brown's MILKFLOW zberač materského mlieka jednodielny silikónový (BF015)
Výrobca Dr.Browns

Tabuľka veľkostí topánok
Predajná cena14,90 €
Dostupnosť: SkladomDodáme do 3 pracovných dní


Preloader

Táto laktačná pomôcka sa stane vašim pomocníkom na zachytenie vytekajúceho mlieka počas dojčenia. Jednoducho si ju priložte k prsníku, z ktorého práve nedojčíte, stlačte jej dno, aby ste vytvorili jemný podtlak. Zberač nechajte pracovať – bez vašej námahy zachytáva vytekajúce materské mlieko. Tvar zberača je ideálny pre jednoduché prelievanie materského mlieka do Dr. Brown´s dojčenskej fľaše, ktorá je súčasťou balenia.

  • Zachytávanie materského mlieka počas dojčenia
  • 100%-ný medical-grade materiál
  • Okamžité uskladnenie materského mlieka a kŕmenie dieťatka s použitím Dr. Brown´s Options+ dojčenskej fľaše a cestovným uzáverom
  • Jednoduché prelievanie, bezpečná preprava a uskladnenie materského mlieka
  • Využiteľný aj ako klasická ručná odsávačka mlieka – uvoľnenie napätia naplnených prsníkov aj na cestách.
  • Uzatvárateľné textilné vrecko na diskrétny prenos
  • Vhodný do umývačky riadu a sterilizátora.
  • BPA free.

Použitie:

Čistenie: Pred prvým a po každom použitím zberač a dojčenskú fľašu umyte a sterilizujte. Vhodné do umývačky riadu alebo umývajte v teplej vode s použitím saponátu a hubky či jemnej kefky. Dôkladne opláchnite. Vhodné na sterilizovanie vo vriacej vode, parnom alebo mikrovlnnom sterilizátore. Po sterilizácií a pred použitím nechajte vychladnúť. Vyvarujte sa agresívnemu čisteniu bieliacimi prostriedkami, či inými chemickými prípravkami. Čistenie s hubkami s ostrým povrchom môže viesť k poškodeniu výrobku. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri akýchkoľvek známkach poškodenia prestaňte používať. Nevystavujte výrobok priamemu slnečnému žiareniu alebo nenechávajte v blízkosti tepelných zdrojov.

Balenie
Sada obsahuje: Dr. Brown‘s MILKFLOW zberač materkého mlieka 120 ml, Dr. Brown‘s plastovú dojčenskú fľašu Options+ 120 ml, cestovný uzáver na dojčenskú fľašu, čistiacu kefku, vrecko na zberač, návody na použitie.

Upozornenie

Používanie laktačnej pomôcky by mala byť príjemná a pozitívna skúsenosť. Ukončite zachytávanie či odsávanie v prípade, že sa aj pri snahe úpravy polohy zberača, objaví neustupujúca bolesť. Akékoľvek otázky týkajúce sa dojčenia a odsávania materského mlieka konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom alebo laktačnou poradkyňou.

 


Produkty, ktoré Vás môžu zaujímať

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Topánočky.eu

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Pracovná doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Tlakomery-Microlife.sk

Okrem e-shopu Topánočky.eu prevádzkujeme e-shop Tlakomery-Microlife.sk, kde nájdete okrem tlakomerov aj iné produkty značky Microlife ako sú teplomery, inhalátory, vyhrievacie podušky, či iné produkty.

tlakomery microlife.sk

Slovak (Slovenčina)