Opatrenia súvisiace s koronavírusom

virus koronavirusČelíme naozaj ťažkej situácii spojenej so šírením koronavírusu a výskytom ochorenia COVID-19. Avšak aj počas tohto obdobia je náš e-shop Topánočky.eu v plnej prevádzke a vaše objednávky vybavujeme priebežne bez zbytočného oneskorenia. Samozrejme aj my sme prijali množstvo opatrení, ktoré súvisia s ochranou zdravia ako našich zamestnancov, partnerov, ale taktiež vás zákazníkov.

Jednou z prvých zmien je to, že momentálne je možné si nechať tovar doviesť len prostredníctvom kuriéra prepravnej spoločnosti DPD. Zásielky nedoručujeme ani na odberné miesta DPD pic-up a ani do Zásielkovne. Rovnako z dôvodu ochrany kuriérov sme zastavili možnosť platenia balíčkov dobierkou a je možné objednávky platiť len vopred a to buď kartou alebo bankovým prevodom.

Ďalším bezpečnostným opatrením je to, že pri manipulácii s tovarom a s balíčkami pracujeme v ochranných rúškach a rukaviciach. Zároveň celá naša prevádzka podlieha zvýšenému sanitačnému režimu, kde dva krát do dňa prebieha dezinfekcia priestoru.

Vás zákazníkov prosíme v záujme vašej bezpečnosti, ale taktiež bezpečnosti kuriérov preberať tovar s ochranou tváre a ideálne aj v rukaviciach.

Naozaj je pred nami ťažké obdobie avšak veríme, že ju spoločne zvládneme. Zároveň vám ďakujeme za prejavenú dôveru a sympatie.

Topánočky.eu

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Instagram

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii