DR.BROWNS OPTIONS+ WIDE-NECK STUPEŇ 1 – BPA FREE – 2 KS

Náhradné silikónové cumlíky pre dojčenské fľašky Dr.Browns options+ WIDE-NECK stupeň 1 – BPA FREE – 2 ks
Náhradné silikónové cumlíky pre dojčenské fľašky Dr.Browns options+ WIDE-NECK stupeň 1 – BPA FREE – 2 ks Náhradné silikónové cumlíky pre dojčenské fľašky Dr.Browns options+ WIDE-NECK stupeň 1 – BPA FREE – 2 ks
Náhradné silikónové cumlíky pre dojčenské fľašky Dr.Browns options+ WIDE-NECK stupeň 1 – BPA FREE – 2 ks
Výrobca Dr.Browns

Tabuľka veľkostí topánok
Predajná cena5,60 €
Dostupnosť: SkladomDodáme do 3 pracovných dní


Preloader

Cumlík v tvare prsnej bradavky pre prirodzenejšie kŕmenie.

Tieto cumlíky boli navrhnuté výhradne pre dojčenské fľašky Dr.Brown's options+. Iné cumlíky nemusia správne fungovať a ich použitie pri kŕmení dieťaťa môže viesť k ťažkostiam.
K dispozícii je 6 typov cumlíkov WIDE-NECK:
Preemie – kŕmenie predčasne narodených detí
Level 1 – kŕmenie novorodencov
Level 2 – kŕmenie dojčiat vo veku od 3 mesiacov
Level 3 – kŕmenie dojčiat vo veku od 6 mesiacov
Level 4 – kŕmenie dojčiat vo veku od 9 mesiacov
Y-cut – kŕmenie dojčiat vo veku od 9 mesiacov so zárezom v tvare Y. Umožňuje rýchlejší prietok tekutiny s vyššou hustotou.

Pred prvým použitím: Manipulujte s cumlíkmi s čistými rukami a na čistom povrchu. Vložte cumlík na 3 minúty do otvorenej nádoby s vriacou vodou. Pokiaľ by sa varil dlhšie, môže dôjsť k zhoršeniu jeho kvality. Uistite sa, že otvor v cumlíku je čistý.
Po prvom použití: Cumlíky možno umývať v umývačke riadu – len pri umiestnení vo vrchnej časti, v el. sterilizátore/sterilizátore do mikrovlnnej rúry.
Pred každým použitím: Potiahnite cumlík a uistite sa tým, že sa netrhá. Ak cumlík vykazuje akékoľvek známky opotrebovania (napr. praskliny alebo zmenu tvaru), vymeňte ho. Mohlo by dôjsť k náhodnému vdýchnutiu malých častí a k spôsobeniu vážneho poranenia. Akékoľvek ťažkosti počas kŕmenia príp. otázky prekonzultujte s pediatrom. Uchovávajte v suchu, v uzavretom obale, ak práve nepoužívate, nenechávajte na priamom slnku/pri zdroji tepla, neprevracajte cumlík naruby. Cumlíky na kŕmenie nie sú určené na tíšenie alebo upokojovanie detí. Nenechávajte deti počas kŕmenia bez dohľadu.


Produkty, ktoré Vás môžu zaujímať