Prihlásiť \/ 
x
alebo
x
x
Registrovať \/ 
x

alebo

Calcium Chloratum - TEVA 100 ml

Calcium Chloratum - TEVA 100 ml
Calcium Chloratum - TEVA 100 ml

Predajná cena5,80 €
Dostupnosť: SkladomDodáme do 3 pracovných dní


Preloader

Indikácie: Calcium Chloratum-TEVA sa užíva na pokrytie zvýšenej potreby vápnika, najmä v období rastu u detí, počas rekonvalescencie, v období tehotenstva a dojčenia. Na odporučenie lekára sa používa ako súčasť liečby pri rednutí, prípadne mäknutí kostí, na urýchlenie hojenia zlomenín a ako podporná liečba pri alergických reakciách, pri zápalových ochoreniach a ochoreniach prejavujúcich sa mravčením prstov  alebo jazyka, prípadne v ťažších prípadoch  bolestivými svalovými kŕčmi (tetania).

Kontraindikácie: Neužívajte Calcium chloratum–TEVA: keď ste precitlivený (alergický) na calcii chloridum alebo na niektorú z ďalších zložiek lieku Calcium Chloratum-TEVA, keď máte zvýšenú činnosť prištítnych teliesok, keď máte hypervitaminózu vitamínu D (nadbytok vitamínu D), keď máte nádor s odvápnením kostí, keď máte obličkové kamene, keď trpíte nadmerným ukladaním vápnika do tkanív (napr. do obličiek), keď máte nedostatočnú funkciu obličiek.

Tehotenstvo a dojčenie: Skôr ako začnete užívať akýkoľvek liek, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom. Calcium Chloratum-TEVA sa môže užívať počas tehotenstva a dojčenia na odporučenie lekára.

Dávkovanie: Vždy užívajte Calcium Chloratum-TEVA presne podľa pokynov svojho lekára. Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika. Zvyčajná dávka je: Deti:   

  • do 1 roku    -   1/2 čajovej lyžičky 1 krát denne
  • 1- 6 rokov    -   1 čajová lyžička   1 krát denne
  • 6 -15 rokov  -   2 čajové lyžičky   1 krát denne.

Dospelí užívajú zvyčajne 1 polievkovú lyžicu 3 krát denne. Pri osteoporóze (rednutí kostí) podľa znášanlivosti 1-2 polievkové lyžice 3 krát denne. Medzi jednotlivými dávkami musí byť časový odstup najmenej 3 hodiny.

Liek sa podáva lyžicou a zapíja sa dostatočným množstvom nápoja. Neodporúča sa zapíjať mliečnymi nápojmi. Užíva sa 1 hodinu pred jedlom. Bez porady s lekárom sa môže liek užívať najdlhšie 1 rok. Deti do 6 rokov môžu liek užívať len na odporučenie lekára.


Produkty, ktoré Vás môžu zaujímať

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Topánočky.eu

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Pracovná doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Tlakomery-Microlife.sk

Okrem e-shopu Topánočky.eu prevádzkujeme e-shop Tlakomery-Microlife.sk, kde nájdete okrem tlakomerov aj iné produkty značky Microlife ako sú teplomery, inhalátory, vyhrievacie podušky, či iné produkty.

tlakomery microlife.sk

Slovak (Slovenčina)