Prihlásiť \/ 
x
alebo
x
x
Registrovať \/ 
x

alebo

Flexitol krém na ruky extrémne suché 56 g

Flexitol krém na ruky extrémne suché 56 g
Flexitol krém na ruky extrémne suché 56 g

Predajná cena4,70 €
Dostupnosť: SkladomDodáme do 3 pracovných dní


Preloader

Pomáha pri šupinatej i chladom podráždenej v zime svrbiacej pokožke a pri ichtyóze. Vhodný pre ľudí s veľmi podráždenou svrbiacou pokožkou (napr. pri ekzéme, psoriáze, dermatitíde alebo rôznych iných dermatologických problémoch) aj pri anhydróze a xeróze (chorobnej suchosti kože). S obsahom 12,5 % urey v zmesi spolupôsobiacich látok, ktoré pokožku zmäkčujú, zjemňujú a udržiavajú ju v dobrom stave. Optimálne hydratuje veľmi suchú pokožku horných a dolných končatín, lakťov a chrbta. Zvýšená úroveň hydratácie pokožky v priebehu 2 týždňov vedecky dokázaná.  

Použitie:

Aplikujte podľa potreby 2 - 3 x denne. Krém je vysoko koncentrovaný, preto stačí použiť aj malé množstvo. Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uzavrite tubu po každom použití. Nepoužívajte, ak je poškodený zvar tuby alebo bolo s tubou zjavne manipulované. V prípade výskytu podráždenia alebo vyrážok prerušte používanie. Odporúčané len pre dospelých. Nepoužívajte na zapálenú pokožku a otvorené rany.  

Balenie: 56 g  

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uzavrite tubu po každom použití. Nepoužívajte, ak je zvar tuby poškodený. Prerušte používanie v prípade výskytu lokálneho podráždenia alebo vyrážky. Nepoužívajte na zapálenú pokožku alebo naotvorené rany. Skladujte v suchu pri teplote od 10 °C do 30 °C.


Produkty, ktoré Vás môžu zaujímať

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Topánočky.eu

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Pracovná doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Tlakomery-Microlife.sk

Okrem e-shopu Topánočky.eu prevádzkujeme e-shop Tlakomery-Microlife.sk, kde nájdete okrem tlakomerov aj iné produkty značky Microlife ako sú teplomery, inhalátory, vyhrievacie podušky, či iné produkty.

tlakomery microlife.sk

Slovak (Slovenčina)