Prihlásiť \/ 
x
alebo
x
x
Registrovať \/ 
x

alebo

Scholl Gelové vložky do topánok Work Muži

Scholl Gelové vložky do topánok Work Muži
Scholl Gelové vložky do topánok Work Muži
Výrobca Scholl

Tabuľka veľkostí topánok
Dostupnosť: NedostupnýDátum dodania na vyžiadanie

Preloader

Pre namáhané chodidlá*, Technológia GelActiv™ pre tlmenie nárazov, Zabezpečuje absorpciu nárazov po celý deň, predovšetkým na tvrdých povrchoch, Neustále odpruženie a pohodlie po celý deň, Otvory a vrchný textilový poťah pomáhajú udržať nohy v suchu, Vložky do topánok Scholl GelActiv do práce pre mužov. Prečo používať vložky do topánok Scholl GelActiv™ do práce? Vyvinuté tak, aby účinne absorbovali nárazy a pomáhali znižovať nadmernú záťaž chodidiel počas dlhého časového úseku. Celodenne absorbujú nárazy predovšetkým na tvrdých povrchoch. Nepretržité tlmenie a celodenné pohodlie. Vytvarované podľa tvaru chodidla s technológiou GelActive™. Otvory a vrchná tkanina pomáhajú udržiava chodidlo v suchu. Technológia GelActive™ vynikajúco absorbuje nárazy v porovnaní s schôdzou bez vložiek a ergonomická gélová vrstva integrovaná do vložky ich tlmí. Technológia GelActive™ účinne absorbuje mikronárazy a pomáha znižovať nadmernú záťaž počas každodenných aktivít. PRE VEĽKOSŤ TOPÁNOK: EU 42 - 48. Použitie: V prípade potreby vložku orežte tak, aby pasovala. Vložku orežte pozdĺž obrysu, ktorý sa zhoduje s veľkosťou topánky alebo použite pôvodnú vložku ako šablónu. Na dosiahnutie najlepších výsledkov vyberte súčasné vložky a vymeňte ich za vložky Scholl GelActive™ otočené GÉLOVOU stranou nadol. Vložky vymeňte, keď preukazujú známky opotrebenia. Odporúča sa meniť ich každých šesť mesiacov., Garancia vrátenia peňazí!Ak nie ste 100% spokojní s týmito vložkami, my Vám vrátime plnú cenu vložiek. Všetko čo potrebujete urobiť je zaregistrovať sa na našich webových stránkach a potom odoslať výrobok v pôvodnom balení spolu s účtenkou na adresu:Reckitt Benckiser spol. s r.o., Drieňová 3, 821 08 Bratislava. Reklamácia musí byť doručená do 30 dní od nákupu (a najneskôr do 31. marca 2016).Táto akcia platí na všetky vložky Scholl GelActiv, ktoré sú označené garanciou vrátania peňazí. Pre viac informácií prosím navštívte naše webové stránky www.schollsk.sk., Vložky do topánok do práce,


Produkty, ktoré Vás môžu zaujímať

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Tlakomery-Microlife.sk

Okrem e-shopu Topánočky.eu prevádzkujeme e-shop Tlakomery-Microlife.sk, kde nájdete okrem tlakomerov aj iné produkty značky Microlife ako sú teplomery, inhalátory, vyhrievacie podušky, či iné produkty.

tlakomery microlife.sk

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii