Prihlásiť \/ 
x
alebo
x
x
Registrovať \/ 
x

alebo

Opasok kožený pánsky hnedý automatický STANO

 Opasok kožený pánsky hnedý automatický STANO
Opasok kožený pánsky hnedý automatický STANO

Cena tovaru24,90 €
Dostupnosť: DostupnýDoba dodania sa zobrazí po kliknutí na požadovaný variant tovaru


Preloader

Pánsky kožený opasok čierny automatický STANO je pozoruhodnou súčasťou pánskeho outfitu. Nevyhnutný doplnok k pánskemu obleku alebo ležérnym nohaviciam - kožený opasok s automatickou prackou. Opasok s týmto typom spony je moderným a elegantným riešením, ktoré poskytuje komfort zapínania v určitom rozsahu dĺžok na akomkoľvek mieste. Preto by aspoň jeden takýto opasok mal vlastniť každý muž. Preto ponúkame osvedčené spony na tzv. brzda alebo zúbky s rôznou farbou kože. Tento typ spony určite ocení každý muž. Na rozdiel od opaskov z ekokože bude opasok samozrejme slúžiť mnoho sezón bez straty kvality a vzhľadu.

Upozornenie: Odtieň alebo tonalita pruhu na fotografii závisí aj od individuálnych nastavení monitora alebo obrazovky (jas, sýtosť farieb, kontrast) a môže sa mierne líšiť od skutočnosti. Snažíme sa, aby fotografie čo najlepšie odrážali farbu opasku a spony.

Šírka: 28 mm
Farba: hnedá
Materiál: pravá koža


Produkty, ktoré Vás môžu zaujímať

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Topánočky.eu

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Pracovná doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Tlakomery-Microlife.sk

Okrem e-shopu Topánočky.eu prevádzkujeme e-shop Tlakomery-Microlife.sk, kde nájdete okrem tlakomerov aj iné produkty značky Microlife ako sú teplomery, inhalátory, vyhrievacie podušky, či iné produkty.

tlakomery microlife.sk

Slovak (Slovenčina)