Prihlásiť \/ 
x
alebo
x
x
Registrovať \/ 
x

alebo

Scholl Gelové vložky do bot Work Ženy Vložky

Scholl Gelové vložky do bot Work Ženy Vložky
Scholl Gelové vložky do bot Work Ženy Vložky
Výrobca Scholl

Tabuľka veľkostí topánok
Dostupnosť: NedostupnýDátum dodania na vyžiadanie

Preloader

SCHOLL Work Gel Activ Gélové vložky do topánok určené pre ženy (veľkosť 35,5-40,5) 1 pár Dámske gélové vložky do topánok Scholl Work sú špeciálne určené pre vykonávanie rôznych pracovných činností, kedy trávite na nohách celý deň. Dodajú vám neobyčajný pocit komfortu. Vďaka týmto jedinečným vložkám sa budete v topánkach cítiť ako v bavlnke a bude sa vám v nich pohodlne chodiť. Vložky vám uľavia od bolesti nôh a ďalších nepríjemných pocitov. Unikátna technológia GelActiv kombinuje dva typy gélu, ktoré účinne utlmia aj tie najmenšie nárazy a otrasy a znižujú nadmerný tlak na chodidlá pri chôdzi a behu. Pevnejší gél podopiera nožnú klenbu a pätu, kdežto mäkší gél poskytuje tlmivý efekt a pohlcuje nárazy. - pocit komfortu po celý deň v práci - úľava od bolesti a nepríjemných pocitov - unikátna technológia GelActiv - tlmenie nárazov a otrasov - podpora nožnej klenby a päty - ergonomický tvar vložiek - jednoduché použitie Skvelý pomocník pre pohodlnú chôdzu pri práci Veľkou prednosťou gélových vložiek do topánok do práce je ich ergonomický tvar a optimálna rovnováha medzi oporou a odpružením. Vďaka tomu vložky spoľahlivo absorbujú všetky otrasy a poskytujú vám odpruženie a potrebnú podporu. Gélové vložky Scholl môžete použiť ako do pracovnej, neformálnej či vychádzkovej obuvi. Vložky pre ženy sú vhodné do topánok s veľkosťami 38 až 42. Spôsob použitia Používanie gélových vložiek do topánok je veľmi jednoduché, stačí ich zostrihnúť podľa naznačenej línie na požadovanú veľkosť a vložiť ich do topánok gélovou stranou nadol. Vložky sú umývateľné, môžete ich utierať navlhčenou handričkou. Rozmaznávajte svoje chodidlá,ktoré sú pri chôdzi najviac namáhané, a doprajte im luxusnú starostlivosť gélových vložiek Scholl. Plná veľkosť - 41/42


Produkty, ktoré Vás môžu zaujímať

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Tlakomery-Microlife.sk

Okrem e-shopu Topánočky.eu prevádzkujeme e-shop Tlakomery-Microlife.sk, kde nájdete okrem tlakomerov aj iné produkty značky Microlife ako sú teplomery, inhalátory, vyhrievacie podušky, či iné produkty.

tlakomery microlife.sk

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii