Prihlásiť \/ 
x
alebo
x
x
Registrovať \/ 
x

alebo

BATZ VLOŽKY DO TOPÁNOK 965 PODPÄTNÍKOVÉ VANKÚŠIKY SOFT

Batz Vložky do topánok 965 Podpätníkové vankúšiky Soft
Batz Vložky do topánok 965 Podpätníkové vankúšiky Soft
Výrobca Batz

Tabuľka veľkostí topánok
Dostupnosť: NedostupnýDátum dodania na vyžiadanie


Preloader

Produkt Batz Vložky do topánok 965 Podpätníkové vankúšiky Soft sme pre vás len nedávno naskladnili a preto jeho popis ešte nie je dokončený. Uisťujeme vás, že robíme všetko čo je v naších silách, aby sme detailný opis produktu, čo najskôr doplnili. Batz Vložky do topánok 965 Podpätníkové vankúšiky Soft sme však už zaradili do predaja, preto ak si niečim nie ste istý, neváhajte nás kontaktovať. Zverejnené veľkostné tabuľky a taktiež fotografie sú však už pripravené a aktuálne. Nižšie vám ešte poskytneme základné informácie o výrobcovi tohto produktu, ktorým je spoločnosť Batz.

Výrobca zdravotnej obuvi Batz je hrdým nositeľom viacerých ocenení kvality. Medzi tie najvýznamnejšie, medzinárodne uznávané ocenenia patrí ocenenie "SUPERBRANDS", ktoré spoločnosť získala v rokoch 2012,2013 a 2014. Spoločnosť Batz ročne vyprodukuje približne 250 tisíc párov zdravotníckej obuvi.

Vďaka láske, s ktorou obuv vyrábame, kvalitným materiálom a vlastnému vývojovému technologickému centru sa zdravotná obuv Batz zaraďuje medzi absolútnu svetovú špičku v oblasti zdravotnej obuvi.


Produkty, ktoré Vás môžu zaujímať

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Topánočky.eu

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Pracovná doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Tlakomery-Microlife.sk

Okrem e-shopu Topánočky.eu prevádzkujeme e-shop Tlakomery-Microlife.sk, kde nájdete okrem tlakomerov aj iné produkty značky Microlife ako sú teplomery, inhalátory, vyhrievacie podušky, či iné produkty.

tlakomery microlife.sk

Slovak (Slovenčina)