Prihlásiť \/ 
x
alebo
x
x
Registrovať \/ 
x

alebo

BATZ VLOŽKY DO TOPÁNOK 965 PODPÄTNÍKOVÉ VANKÚŠIKY SOFT

Vložky do topánok 965 Podpätníkové vankúšiky Soft
Vložky do topánok 965 Podpätníkové vankúšiky Soft
Výrobca Batz

Tabuľka veľkostí topánok
Cena tovaru3,30 €
Dostupnosť: DostupnýDoba dodania sa zobrazí po kliknutí na požadovaný variant tovaru


Preloader

Aktuálne pre tovar Batz Vložky do topánok 965 Podpätníkové vankúšiky Soft kompletizujeme jeho detailný popis. Z tohto dôvodu tu nájdete len základné informácie o jeho výrobcovi, ktorým je výrobca Batz. Nič Vám však nebráni v tom, aby ste si daný produkt už teraz mohli zakúpiť. Všetky zverejnené fotografie sú odfotené priamo nami, pretože sa snažíme o ich najvernejšiu interpretáciu. Ak však máte akékoľvek otázky o produkte, neváhajte nás kontaktovať, alebo navštívte túto stránku o pár dní, kedy už určite popis bude doplnený.

Výrobca zdravotnej obuvi Batz je hrdým nositeľom viacerých ocenení kvality. Medzi tie najvýznamnejšie, medzinárodne uznávané ocenenia patrí ocenenie "SUPERBRANDS", ktoré spoločnosť získala v rokoch 2012,2013 a 2014. Spoločnosť Batz ročne vyprodukuje približne 250 tisíc párov zdravotníckej obuvi.

Vďaka láske, s ktorou obuv vyrábame, kvalitným materiálom a vlastnému vývojovému technologickému centru sa zdravotná obuv Batz zaraďuje medzi absolútnu svetovú špičku v oblasti zdravotnej obuvi.


Produkty, ktoré Vás môžu zaujímať

Overenie stránky

Cardpay Tatra banka Overenie legálnosti stránky
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Topánočky.eu

Kontakt

Fakturačné údaje

JARLU spol. s r.o.
IČO: 50764276
DIČ: 2120467349
IČ DPH: SK2120467349

Sv. Martina 1360/67
013 06 Terchová

Adresa predajne:

A. F. Kollára 229
013 06 Terchová

Kontakty:

info@topanocky.eu
+421 911 953 484

Pracovná doba:

Po - Pia: 8:30 - 17:00

Ponúkané značky topánok a doplnkov

Ponúkame Vám topánky rôznych výrobcov, ktorí sa venujú výrobe ortopedickej obuvi dlhé roky, vďaka čomu budú Vaše nožičky ako v bavlnke. Topánky, ktoré nájdete v našom obchode sú predovšetkým značiek, Protetika, Batz, RAK, Nazo, Peon a Scholl. Okrem toho ponúkame rôzne dojčenské potreby.

Tlakomery-Microlife.sk

Okrem e-shopu Topánočky.eu prevádzkujeme e-shop Tlakomery-Microlife.sk, kde nájdete okrem tlakomerov aj iné produkty značky Microlife ako sú teplomery, inhalátory, vyhrievacie podušky, či iné produkty.

tlakomery microlife.sk

Slovak (Slovenčina)